Dura-Vermeer bouwt duurzame polderhut op perceel Oud Ade

Op perceel Oud Ade bouwde aannemersbedrijf Dura-Vermeer het afgelopen jaar een duurzame ‘polderhut’. Bedoeld als plek voor studenten, wetenschappers en vrijwilligers om te schuilen en om in te kunnen werken. Dat ging niet zonder slag of stoot. Er ging een bijna twee jaar durend traject aan vooraf om de nodige vergunningen te krijgen. In overleg met betrokkenen, zoals omwonenden en belangenorganisaties werd de plek van de hut gekozen. 

Dura Vermeer organiseerde in september een teamdag voor veertig medewerkers. Een deel van de groep werkte op het land en tien ervaren bouwers van het bedrijf leverden aan het eind van de dag een stevig skelet af, met vooraf gefabriceerde modules. De afwerking gebeurde in de weken erna. De hut is met speciaal geprepareerd hout bewerkt, zodat hij lang meekan.  
Dankzij sponsoring van Dura Vermeer bleven de exploitatiekosten laag en hebben vrijwilligers, studenten en wetenschappers nu een plek voor hun activiteiten en om te schuilen voor een bui. 

Bouw Polderhut Dura Vermeer 1 foto Frots van Oosten
onze sponsors Bouw Polderhut Dura Vermeer foto Frits van Oosten

Schrijf je in voor de nieuwsbrief Landscoop

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Deel de post:
Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Threads
Email

Gerelateerde berichten